Karta mieszkania

Mała przestrzeń przed głównym wejściem do pomieszczenia. Może pełnić kilka funkcji, takich jak miejsce, gdzie można zdjąć buty, wstawić parasolki lub przechowywania odzieży.

Krótki pas przestrzeni wewnątrz budynku, który łączy różne pomieszczenia. Jest to rodzaj przejścia, które umożliwia poruszanie się między różnymi pokojami.

Przestronny i wygodny salon z aneksem kuchennym. Duże okna pozwalające na dostęp do naturalnego światła. Idealne miejsce do relaksu i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Mały pokój może być funkcjonalnym i przytulnym miejscem, idealnym dla osoby potrzebującej zarówno miejsca do spania, jak i pracy lub nauki.

Mały pokój może być funkcjonalnym i przytulnym miejscem, idealnym dla osoby potrzebującej zarówno miejsca do spania, jak i pracy lub nauki.

Przestronne i jasne pomieszczenie. Jest starannie zaprojektowane aby stać się miejscem relaksu i odprężenia.

Pomieszczenie, które służy głównie jako miejsce do przechowywania różnych urządzeń technicznych oraz instalacji, niezbędnych do funkcjonowania budynku. (C.O., C.W.U.)

Częściowo zadaszona otwarta przestrzeń zlokalizowana na zewnątrz budynku, dostępna przez drzwi balkonowe. Płaska powierzchnia służąca jako miejsce do wypoczynku i spotkań towarzyskich.

Obszar ziemi, który jest przeznaczony głównie na uprawę roślin ozdobnych, kwiatów, krzewów, traw, drzewek ozdobnych oraz innych roślin dekoracyjnych.

Background

PRZEDSIONEK - 2,67 m2

KORYTARZ - 2,70 m2

POKÓJ DZIENNY - 19,49 m2

POKÓJ NR 1 - 11,12 m2

POKÓJ NR 2 - 9,33 m2

ŁAZIENKA - 6,50 m2

ANEKS TECHNICZNY - 1,69 m2

TARAS - 16,85 m2

PRYWATNY OGRÓDEK - 51,01 m2

Sprawdź inne mieszkania

Szukasz miejsca, które łączy w sobie nowoczesność, wygodę i naturę? Odpowiedzią jest „Osiedle Zygmunta” w Łodzi. Ta kameralna inwestycja zapewnia prywatność i bezpieczeństwo, dzięki osobnym wejściom, ogrodzeniu i monitoringowi. Dodatkowo dla wygody mieszkańców stworzona zostanie strefa relaksu z placem zabaw i altaną.

Biuro sprzedaży:
ul. Gdańska 141a/LU1, 90-536 Łódź
sprzedaz@abmdeweloper.pl
tel: 690 334 018

© 2024 Copyright – mIT group – kompleksowa obsługa informatyczna. All Rights Reserved.